درباره نبض وب

ایده راه اندازی نبض وب از آن جایی شروع شد که برای میزبانی سایت های شرکت مجبور بودیم از وب سایت های مختلف سرویس هاستینگ بگیریم. اوایل همه چی خوب بود ولی بعد گذشت یه مدت با این سرویس دهنده ها دچار مشکل شدیم این مشکلات معمولا به خاطر اپ تایم و پشتیبانی ضعیف بود. حسابی کلافه شده بودیم از طرفی بازدید و فروش سایت ها به خاطر مشکلات هاستینگ ها پایین اومده بود و مشتری ها حسابی ناراضی بودن بعد از بررسی و پرس جو های فراوان از افراد مختلف یکی از هاستینگ های معروف کشور رو به عنوان هاستینگ جدیدمون انتخاب کردیم اما طولی نکشید که به مشکل خوردیم و دامنه ما بر اثر بی احتیاطی هاستینگ دزدیده شده بود. این ماجرا ها همه دست به دست هم داد تا به فکر راه اندازی هاستینگ شخصی خودمون باشیم به لطف و حمایت های 2 شرکت اروپایی cocadee و  dansemessen اولین جرقه های راه اندازی نبض وب شروع شد. 3 سال اول فقط میزبانی سایت های شخصی و فروشگاهی خود شرکت را انجام میدادیم تا اینکه تصمیم گرفتیم کیفیت و خدمات سرویس های خود را در دسترس عموم قرار دهیم. اولین مشکل پیدا کردن یک اسم برای این سرویس خدمات هاستینگ بود بعد از چند جلسه با شرکای خود و با مشورت از افراد مختلف از بین چندین اسم پیشنهادی نبض وب با بیشترین رای انتخاب شد. هم اکنون تصمیم گرفتیم تجربیات بد خودمان را به تجربیات لذت بخش برای مشتریان خود تبدیل کنیم. ما در نبض وب تنها یک هدف داریم و آن بالابردن و ارائه هر چه بیشتر کیفیت خدمات و پشتیبانی سرویس ها است. خوشبخانه موفق شده ایم اعتماد و رضایت بیش از 98% از مشتریان خود جلب کنیم که نشان دهنده رضایت مشتریان از سرویس های ارائه شده ما می باشد.

مدیران نبض وب

امین میرجعفری
امین میرجعفریمدیر سرور و امور پشتیبانی
امین به عنوان مدیر سرور های نبض وب و طراح سایت نبض وب نقش مهمی ایفا میکند. قبل از مشغول به کار شدن در نبض وب مدیر چند وب سایت فروش فایل و محصولات فیزیکی بود. بیش از 7 سال است که در حوضه وب و IT فعال و مشغول به کار است. هم اکنون نیز مشغول ادامه تحصیل در رشته IT است. امین یجورایی قلب نبض وب محسوب میشه.
سعید اسماعیلی
سعید اسماعیلیایده پرداز و اسپانسر
او به عنوان رهبر نبض وب فعالیت های شرکت را کنترل میکند. او یکی از اعضای اصلی فعال در نبض وب است. ایده اصلی راه اندازی نبض وب حاصل فکر , تفکر و تجربه اوست قبل از شروع نبض وب او مشغول تجارت در در حوضه جهانی بود و هم اکنون نیز مدیریت چندین وب سایت فروشگاهی فروش لباس و محصولات رقص اروپایی را بر عهده دارد.
نجیبه میرجعفری
نجیبه میرجعفریمدیر امور مالی
خانم میرجعفری مدیریت امور مالی و تبلیغاتی نبض وب را بر عهده دارد. او قبل از پیوستن به نبض وب مدیریت شرکت تبلیغاتی آنا گرافیک را بر عهده داشته و در سال 90 به عنوان بانوی سال استان منتخب شده است. او همیشه فعال بوده و ایده های جدیدی برای افزایش کیفیت و خدمات نبض وب ارائه داده است.
سینا نوری
سینا نوریمدیر بخش مارکتینگ
ابراهیم اسماعیلی
ابراهیم اسماعیلیمدیر بخش تولید محتوا
صادق اسماعیلی
صادق اسماعیلیمدیر بخش سئو و بهینه سازی

نماد ها و مجوز ها